Foruma Hoş Geldiniz.

Sitemizde hiç bir şekilde yasa dışı bahis oynatılmadığını bilerek hareket ediniz. 1Forumiddaa.com sitesinde yer alan yorum ve tahminler haber ve bilgi amaçlıdır.

fikstür

  1. Wolgeon

    Günün Maçları Güney Kore Futbol Ligi Günün Maçları!

    13:00 Suwon Gimcheon Sangmu - - 13:30 Incheon Daegu
  2. Wolgeon

    Günün Maçları Serie C Günün Maçları!

    21:30 Entella Palermo - - 21:30 FeralpiSalo Reggiana - - 21:30 Monopoli Catanzaro - - 22:00 Juventus U23 Padova
  3. Wolgeon

    Günün Maçları Yunanistan Futbol Ligi Günün Maçları!

    20:00 AEK Olympiacos - - 20:00 Giannina Aris - - 20:00 PAOK Panathinaikos
  4. Wolgeon

    Günün Maçları Serie A Günün Maçları!

    16:00 Empoli Salernitana 19:00 Udinese Spezia 19:00 Verona Torino 21:45 AS Roma Venezia
  5. Wolgeon

    Günün Maçları Bundesliga Günün Maçları!

    16:30 Augsburg Furth 16:30 Bielefeld RB Leipzig 16:30 Dortmund Hertha 16:30 Leverkusen Freiburg 16:30 Mainz Frankfurt 16:30 Monchengladbach Hoffenheim 16:30 Stuttgart FC Koln 16:30 Union Berlin Bochum 16:30 Wolfsburg Bayern
  6. Wolgeon

    Günün Maçları Fransa Lig 1 Günün Maçları!

    22:00 Bordeaux Lorient 22:00 Lyon Nantes 22:00 Metz Angers 22:00 Monaco Brest 22:00 Montpellier PSG 22:00 Nice Lille 22:00 Rennes Marseille 22:00 St. Etienne Reims 22:00 Strasbourg Clermont 22:00 Troyes Lens
  7. Wolgeon

    Günün Maçları La Liga Günün Maçları!

    20:00 Alaves Espanyol 20:00 Osasuna Getafe 21:30 Sevilla Mallorca 22:30 Elche Atl. Madrid
  8. Wolgeon

    Günün Maçları İskoçya Premier Lig Günün Maçları!

    21:30 Dundee Utd Celtic - - 21:45 Motherwell Hearts - - 21:45 Rangers Ross County
  9. Wolgeon

    Günün Maçları Premier Lig Günün Maçları!

    21:30 Leeds Chelsea 21:45 Leicester Norwich 21:45 Watford Everton 22:15 Wolves Man City
  10. Wolgeon

    Günün Maçları İspanya Basketbol Ligi Günün Maçları!

    20:00 Barcelona Bilbao - - 20:00 Fuenlabrada Breogan - - 21:30 Zaragoza MoraBanc Andorra - - 22:00 Valencia San Pablo Burgos - - 22:30 Real Betis Gran Canaria
  11. Wolgeon

    Günün Maçları Fransa Basketbol Ligi Günün Maçları!

    21:00 Fos-sur-Mer Roanne - - 21:00 JL Bourg Le Portel - - 21:00 Lyon-Villeurbanne Cholet - - 21:00 Monaco Nanterre - - 21:00 Orleans Chalons-Reims - - 21:00 Pau-Orthez Levallois - - 21:00 Strasbourg Le Mans - - 21:30 Dijon Gravelines-Dunkerque - - 21:30 Paris Limoges
  12. Wolgeon

    Günün Maçları La Liga Günün Maçları!

    20:00 Valencia Betis 21:00 Granada Ath. Bilbao 22:30 Barcelona Celta Vigo
  13. Wolgeon

    Günün Maçları La Liga Günün Maçları!

    15:00 Ath. Bilbao Elche 17:15 Betis Osasuna 19:30 Granada Rayo Vallecano 19:30 Valencia Cadiz 22:00 Barcelona Sevilla
  14. Wolgeon

    Günün Maçları Serie A Günün Maçları!

    16:00 Atalanta Napoli 16:00 Udinese Cagliari 19:00 Sampdoria AS Roma 21:45 Juventus Inter
  15. Wolgeon

    Günün Maçları Fransa Lig1 Günün Maçları!

    16:00 Clermont Nantes 16:00 Metz Monaco 16:00 Montpellier Brest 16:00 St. Etienne Marseille 16:00 Troyes Reims 18:05 Lyon Angers 21:45 PSG Lorient
  16. Wolgeon

    Günün Maçları Bundesliga Günün Maçları!

    16:30 Bielefeld Stuttgart 16:30 Frankfurt Furth 16:30 Freiburg Bayern 16:30 Hoffenheim Bochum 16:30 Leverkusen Hertha 19:30 Dortmund RB Leipzig
  17. Wolgeon

    Günün Maçları Championship Günün Maçları!

    14:30 Blackpool Nottm Forest 17:00 Barnsley Reading 17:00 Bournemouth Bristol City 17:00 Cardiff Swansea 17:00 Coventry Blackburn 17:00 Derby Preston 17:00 Luton Millwall 17:00 Peterborough Middlesbrough 17:00 QPR Fulham 17:00 Stoke Sheff Utd
  18. Wolgeon

    Günün Maçları Premier Lig Günün Maçları!

    14:30 Liverpool Watford 17:00 Brighton Norwich 17:00 Burnley Man City 17:00 Chelsea Brentford 17:00 Leeds Southampton 17:00 Wolves Aston Villa 19:30 Man Utd Leicester
  19. Wolgeon

    Günün Maçları Güney Kore Basketbol Ligi Günün Maçları!

    13:00 Anyang Suwon KT - - 13:00 Goyang Seoul Knights - - 13:00 LG Sakers Seoul Thunders
  20. Wolgeon

    Günün Maçları İzlanda Basketbol Ligi Günün Maçları!

    22:15 Breidablik Stjarnan - - 22:15 Grindavik Thorl - - 22:15 KR Basket Valur - - 22:15 Njardvik Keflavik - - 22:15 Tindastoll Thor AK Akureyri - - 22:15 Vestri IR Reykjavik